Audi A3
Sportback 30 TFSI S edition S-tronic
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A3
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 30 TFSI S edition S-tronic |
| Kenteken | P-506-LP |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 115.492 km |
| Aanschafprijs | €21.890 |
| Opmerking | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Full Led Climate Control Virtual Cockpit Lichtmetalen velgen |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart-rotsgrijs |
| Datum eerste toelating | 2022-04-19 |
| Motorvermogen kW | 90 kW |
| Motorvermogen pk | 122 pk |
| Brandstofvermogen kW | 90 kW |
| Brandstofvermogen pk | 122 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.243 |
| Resterende BPM | €1.286 |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| GVW | 1.835 kg |
| Massa leeg | 1.255 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Zij airbag(s) voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Audi virtual cockpit (9S1)
- Audi sound system (9VD)
- Electronic climate controle
- Aluminium delen exterieur
- S Line exterieur
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar (3NZ)
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Wegrijassistent (UH2)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur (6FA)
- Sportonderstel (1JC)
- Lane departure warning (6I3)
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar) (IT4)
- Audi pre sense front (8J3)
- Bekleding, stof "Pulse"/Mono.pur met S embleem (N2Y)
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning (QR9)
- Uitwijkassistent (4G1)
- Velgen, 17 inch gegoten lichtmetaal "5-arm"-design (41R)
- Voorruit warmtewerend (4GF)
- Bandenspanningsweergave (7K1)
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker (5TD)
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten (PX2)
- Adaptive cruise control (8T8)
- Parkeerassistent (inclusief parkeerhulp voor en achter) (7X5)
- Passagiersairbag uitschakelbaar (4UF)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Akoestische voorruit (4GH)
- S-dakspoiler in carrosseriekleur (5J1)
- LED-koplampen inclusief LED achterlichten (PX2)
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A3
Audi A3
Sportback 30 TFSI S edition S-tronicLease nu de Audi A3 vanaf
€306,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€306,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!