Audi A3
Sportback 35 TFSI
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A3
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 35 TFSI |
| Kenteken | HLG-51-D |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 26.566 km |
| Aanschafprijs | €37.950 |
| Opmerking | 3x S-line Pano HUD Sonos Lane Camera Leder |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart-zwart-expresrood |
| Datum eerste toelating | 2024-05-29 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.416 |
| Resterende BPM | €1.293 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 1.880 kg |
| Massa leeg | 1.300 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Cruise control adaptief met stop&go
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Airco separaat achter
- Dakspoiler
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Licht-pakket
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Interieur-pakket
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Centrale airbag voor
- Assistentie Pakket
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Glans exterieur delen
- Matrix LED koplampen
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Kunstlederen interieurdelen
- Uitstap waarschuwing
- Keyless entry/start
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Lichtmetalen velgen 19"
- S Line exterieur
- Actieve noodgeval assistent
- Carbonafwerking interieur
- LED-lichtpakket
- Sportief interieur
- Dynamic-pakket
- Lederen sportstuur
- Climate-pakket
- Carbon exterieur delen
- Comfort-pakket plus
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A3
Audi A3
Sportback 35 TFSILease nu de Audi A3 vanaf
€634,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€634,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!