Audi A3
Sportback 40 TFSI e Business edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A3
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 40 TFSI e Business edition |
| Kenteken | KJD-86-B |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 89.237 km |
| Aanschafprijs | €28.950 |
| Opmerking | S line, PANO, CAMERA, Sportstoelen, Carplay |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-12-24 |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €719 |
| Resterende BPM | €239 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 2.065 kg |
| Massa leeg | 1.535 kg |
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Cruise control adaptief met stop&go
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achterspoiler
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Warmtewerende voorruit
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Parkeer pakket
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Keyless entry/start
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- LED-lichtpakket
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
Locatie
Sebcars
Titaniumweg 494
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A3
Audi A3
Sportback 40 TFSI e Business editionLease nu de Audi A3 vanaf
€484,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€484,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!