Audi A3
Sportback 30 TFSI 115PK S-TRONIC AUT. SPORT EDITION
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A3
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 30 TFSI 115PK S-TRONIC AUT. SPORT EDITION |
| Kenteken | XN-515-N |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 121.655 km |
| Aanschafprijs | €15.745 |
| Opmerking | NAVI/CRUISE/BLUETOOTH/LED |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2019-02-14 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.824 |
| Resterende BPM | €1.231 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 1.790 kg |
| Massa leeg | 1.180 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Extra getint glas achter
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Elektronisch Sper Differentieel
- Navigatie
- Radio CD speler
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Sportonderstel
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- Armsteun
- Interieur accenten
- Premium kleur
- Unikleur/pastel
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- LED-Dagrijverlichting
- Leder Stuurwiel
- Multimedia
- Airbags
- Centrale vergrendeling op afstand
- Elektrisch bedienbare ramen
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Stop & go
- Privacyglass (extra donker getinte ruiten)
- Digital Audio Broadcasting
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A3
Audi A3
Sportback 30 TFSI 115PK S-TRONIC AUT. SPORT EDITIONLease nu de Audi A3 vanaf
€263,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€263,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!