Mercedes-Benz GLC
Coupé AMG 43 4MATIC Premium Plus
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLC
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Coupé AMG 43 4MATIC Premium Plus |
| Kenteken | T-760-NN |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 79.774 km |
| Aanschafprijs | €68.250 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | SCHUIFDAK | LED | BURMESTER | SFEER | CARPLAY | CAMERA | ACC | DAB | |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-03-22 |
| Motorvermogen kW | 288 kW |
| Motorvermogen pk | 392 pk |
| Brandstofvermogen kW | 288 kW |
| Brandstofvermogen pk | 392 pk |
| Cilinder inhoud | 2.996 cc |
| Koppel | 520 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 520 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €40.709 |
| Resterende BPM | €13.951 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.460 kg |
| Massa leeg | 1.780 kg |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.460 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Bots herkenning systeem
- Luchtvering
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achterspoiler
- Buitenspiegels met verlichting
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Kruisend verkeer detectie
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Lichtmetalen velgen 19"
- AMG-styling
- Stoelen-pakket
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Kunstlederen/stof bekleding
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Rijassistentiepakket Plus
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC
Coupé AMG 43 4MATIC Premium PlusLease nu de Mercedes-Benz GLC vanaf
€1.141,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.141,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!