Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC Business Solution Luxury
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLC
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 300e 4MATIC Business Solution Luxury |
| Kenteken | N-861-NG |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 112.276 km |
| Aanschafprijs | €33.990 |
| Opmerking | / Trekhaak / 360camera / Navi / Panorama dak / Leder Bicolor / Apk 11-2027 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Beige |
| Datum eerste toelating | 2021-11-26 |
| Motorvermogen kW | 155 kW |
| Motorvermogen pk | 211 pk |
| Brandstofvermogen kW | 155 kW |
| Brandstofvermogen pk | 211 pk |
| Cilinder inhoud | 1.991 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €2.580 |
| Resterende BPM | €970 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.615 kg |
| Massa leeg | 1.930 kg |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Houtafwerking interieur
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Extra getint glas achter
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Warmtewerend glas
- Kunstlederen bekleding
- Smartphone-integratie (14U)
- Stoelverwarming voor (873)
- Achteruitrijcamera (218)
- Business Solution Plus (DC3)
- Digitale radio (537)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Panoramaschuifdak (413)
- Smartphone Integratiepakket (14U)
- Antidiefstalpakket URBAN GUARD PLUS (P82)
- Aluminium delen exterieur
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Connectiviteitspakket Navigatie (PBF)
- Business Solution Plus pakket
- Lederen bekleding bicolor
- Actieve remassistent (258)
- Cruisecontrol met limiter (440)
- Bandendruk-controlesysteem (475)
- Led-koplampen high-performance met geïntegreerde dagrijverlichting en mistlampfunctie (632)
- Spiegel-pakket: linksbuiten en binnen automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar (P49)
- Achterbankleuning 40/20/40 neerklapbaar (287)
- Automatische airconditioning THERMATIC (580)
- Dakreling aluminium (725)
- Lendensteun viervoudig verstelbaar (U22)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- KEYLESS GO-startfunctie (889)
- KEYLESS GO-startfunctie (893)
- MBUX uitgebreide functies (355)
- Ruitenwissers met regensensor (345)
- Dodehoekassistent (234)
- EASY PACK-achterklep (890)
- Actieve parkeerassistent PARKTRONIC (235)
- Volledig digitaal combi-instrument (464)
- Metallic (MET)
- Elektrische verstelbare voorzetels met memory (275 + 242)
- High-performance led-koplampen en led-achterlichten (632)
- Multifunctioneel stuurwiel in leder, met elementen in zilverchroom (L3E)
- Privacy glas, zijruiten achter en achterruit donker getint (840)
- Warmtewerend glas donker getint, zijruiten achter en achterruit (840)
- Multifunctioneel stuurwiel in leder en chromen afwerking (L3E)
- Bekleding in leder zijdebeige/zwart (235)
- 19 inch multi-dubbelspaaks lichtmetalen velgen (15R)
- Sierdelen in lindehout linestructure bruin glanzend (H07)
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC Business Solution LuxuryLease nu de Mercedes-Benz GLC vanaf
€472,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€472,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!