Mercedes-Benz GLC
Coupé AMG 43 4MATIC
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLC
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Coupé AMG 43 4MATIC |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 125.089 km |
| Aanschafprijs | €37.950 |
| Opmerking | Pano Lane 360C Keyless Burmester |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-08-08 |
| Motorvermogen kW | 270 kW |
| Motorvermogen pk | 367 pk |
| Brandstofvermogen kW | 270 kW |
| Brandstofvermogen pk | 367 pk |
| Cilinder inhoud | 2.996 cc |
| Koppel | 520 Nm |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 520 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €39.157 |
| Resterende BPM | €9.398 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Massa leeg | 1.775 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Luchtvering
- Audio installatie premium
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Treeplanken
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED koplampen adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Buitenspiegels met verlichting
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Lederen interieurdelen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- WiFi voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Audioinstallatie met CD-speler
- Spiegel-pakket
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Electronic climate controle
- Bots herkenning en activatie
- Kruisend verkeer detectie
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- AMG-styling
- DVD speler
- Keyless-Go pakket
- Spoor-pakket
- Rijassistentiepakket
- Lichtmetalen velgen 21"
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC
Coupé AMG 43 4MATICLease nu de Mercedes-Benz GLC vanaf
€634,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€634,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!