Mercedes-Benz GLC
Coupé 300e 4MATIC Premium Plus | AMG Pakket | Elektrische Trekhaak | Schuifkanteldak | Sfeerverlichting
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLC
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Coupé 300e 4MATIC Premium Plus | AMG Pakket | Elektrische Trekhaak | Schuifkanteldak | Sfeerverlichting |
| Kenteken | N-066-GZ |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 166.294 km |
| Aanschafprijs | €34.945 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-02-24 |
| Brandstofvermogen kW | 155 kW |
| Brandstofvermogen pk | 211 pk |
| Cilinder inhoud | 1.991 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,8 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.689 |
| Resterende BPM | €657 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.610 kg |
| Massa leeg | 1.940 kg |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Kleur zwart
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Oplaadmogelijkheid
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Kunstlederen bekleding
- Stoelverwarming voor (873)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 19"
- AMG-styling
- AMG Line
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten (897)
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Kunstlederen/stof bekleding
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Actieve remassistent (258)
- Bandendruk-controlesysteem (475)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking (L5C)
- PRE-SAFE systeem (292)
- Automatische airconditioning THERMATIC (580)
- Dakreling aluminium (725)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- KEYLESS GO-startfunctie (889)
- MBUX uitgebreide functies (355)
- Schuifdak (414)
- Burmester surround sound system (810)
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera (P47)
- Volledig digitaal combi-instrument (464)
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- 18'' vijf-driedubbelspaaks lichtmetalen velgen (64R)
- High-performance led-koplampen en led-achterlichten (632)
- Multifunctioneel stuurwiel in leder en chromen afwerking (L3E)
- Poolwit (149)
- Zwart (040)
Locatie
Autobedrijf Rene Sypersma Verkoop
De Hemmen 27
DRACHTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC
Coupé 300e 4MATIC Premium Plus | AMG Pakket | Elektrische Trekhaak | Schuifkanteldak | SfeerverlichtingLease nu de Mercedes-Benz GLC vanaf
€485,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€485,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!