Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC AMG Line
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLC
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 300e 4MATIC AMG Line |
| Kenteken | JZX-20-Z |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 23.918 km |
| Aanschafprijs | €63.690 |
| Opmerking | Navigatie Cruise Control Parkeersensoren Stoelverwarming Matrix LED-koplampen Virtual Cockpit Surround-systeem Burmester Inductielader |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Fabric / imitation leather / microfiber - Black / |
| Datum eerste toelating | 2024-04-18 |
| Motorvermogen kW | 250 kW |
| Motorvermogen pk | 340 pk |
| Cilinder inhoud | 1.999 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €327 |
| Resterende BPM | €170 |
| Wielbasis | 2.890 mm |
| GVW | 2.840 kg |
| Massa leeg | 2.235 kg |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 49 l |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 127 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Buitenspiegels met verlichting
- Hemelbekleding donker
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Parkeer pakket
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Centrale airbag voor
- Multimedia scherm klein
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Achteruitrij assistent
- Bagagedek
- Geluid- en warmtewerend glas
- Kunstlederen interieurdelen
- Bagage-scheidingsnet
- AMG-styling
- Automatische snelheids begrenzing
- Kunstlederen/alcantara bekleding
- Premium-pakket
- Nappaleder stuurwiel
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Winter-pakket
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Geluidsimulator
- Comfortonderstel
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC AMG LineLease nu de Mercedes-Benz GLC vanaf
€880,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€880,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!