Audi A3
Sportback 40 TFSI e Business edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A3
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 40 TFSI e Business edition |
| Kenteken | L-760-XK |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 92.701 km |
| Aanschafprijs | €22.395 |
| Opmerking | 204 pk/ Cruise / Carplay / LED Btw auto |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-08-27 |
| Brandstofvermogen kW | 150 kW |
| Brandstofvermogen pk | 204 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €600 |
| Resterende BPM | €226 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 2.065 kg |
| Massa leeg | 1.535 kg |
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Warmtewerende voorruit
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Aluminium delen exterieur
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
- Keyless entry/start
- Niet in gerookt
Locatie
Autobedrijf van Gorkum B.V.
De Linge 45
DRONTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A3
Audi A3
Sportback 40 TFSI e Business editionLease nu de Audi A3 vanaf
€310,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€310,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!