MINI Cooper S Cabrio
Mini 1.6
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper S Cabrio
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.6 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 140.982 km |
| Aanschafprijs | €9.950 |
| Opmerking | 184pk HarmanKardon/Navigatie/Stoelverwarming |
| Modeljaar | 2010 |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2013-05-29 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 240 Nm |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 240 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.500 |
| Resterende BPM | €96 |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| GVW | 1.660 kg |
| Massa leeg | 1.205 kg |
| Laadvermogen | 455 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Spraakbediening
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Regensensor
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Metaalkleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Buitentemperatuurmeter
- Radio CD speler
- Aluminium interieur afwerking
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Parc Distance Control achter (507)
- Sportstoelen
- Leder stuurwiel (240)
- Airconditioning (530)
- Wired pakket
- Highgate pakket
- Sportstoelen inclusief opbergnetten tegen de achterzije (481)
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper S Cabrio
MINI Cooper S Cabrio
Mini 1.6Lease nu de MINI Cooper S Cabrio vanaf
€166,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€166,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!