MINI Cooper S Cabrio
Mini 2.0
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Cooper S Cabrio
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 2.0 |
| Kenteken | KGL-13-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 84.806 km |
| Aanschafprijs | €24.950 |
| Opmerking | JCW SPORTSTOELEN, 18INCH, ADAPT CRUISE, AUTOMAAT |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Donker grijs |
| Datum eerste toelating | 2020-01-02 |
| Motorvermogen kW | 120 kW |
| Motorvermogen pk | 163 pk |
| Brandstofvermogen kW | 120 kW |
| Brandstofvermogen pk | 163 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 280 Nm |
| Topsnelheid | 219 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 280 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.115 |
| Resterende BPM | €603 |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.745 kg |
| Massa leeg | 1.285 kg |
| Laadvermogen | 460 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 44 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Radio
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Windscherm
- Elektrisch bedienbare kap
- Sportstuur leder
- Always Open pakket
Locatie
Sebcars
Titaniumweg 494
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Cooper S Cabrio
MINI Cooper S Cabrio
Mini 2.0Lease nu de MINI Cooper S Cabrio vanaf
€417,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€417,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!