MINI Paceman
Mini 1.6 Cooper S Chili
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Paceman
- Bouwjaar 2014
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.6 Cooper S Chili |
| Kenteken | L-487-BR |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 182.595 km |
| Aanschafprijs | €7.700 |
| Opmerking | ✅NETTE AUTO!! |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2014-03-28 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 240 Nm |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 240 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €912 |
| Resterende BPM | €28 |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| GVW | 1.775 kg |
| Massa leeg | 1.280 kg |
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 47 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lichtmetalen velgen 18"
- Koplampreiniging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Mistlampen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio CD speler
- Alarm klasse 3
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Sportstuur
- City-pakket
- Sportstoelen
- Sportonderstel
- Bi-xenon koplampen
- Airco met elektronische regeling
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Voor-en achterspoiler
- Automatische airconditioning (534)
- Leder stuurwiel (240)
- Xenon lampen (522)
- Mistlampen voor (520)
- Dynamische Tractie Controle (DTC) (5DT)
- John Cooper Works Package
- 2 sleutels aanwezig
- 6 Versnellingen
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- ABS
- Wired pakket
- Sportonderstel (226)
- Sportstoelen inclusief opbergnetten tegen de achterzije (481)
- Zithoogte verstelling passagierszetel (450)
Locatie
Van Hesteren Occasions
Sikkelstraat 7
DORDRECHT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Paceman
MINI Paceman
Mini 1.6 Cooper S ChiliLease nu de MINI Paceman vanaf
€129,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€129,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!