Volvo V60
2.0 T8 Recharge AWD Inscription (Plug-In)
Algemene informatie
- Merk Volvo
- Model V60
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 T8 Recharge AWD Inscription (Plug-In) |
| Kenteken | K-277-JF |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 194.813 km |
| Aanschafprijs | €19.445 |
| Opmerking | (INCL-BTW) Aut. *LEATHER | FULL-LED | ADAPTIVE-CRUISE | MEMORY-PACK | KEYLESS | BLINDSPOT | TOPVIEW | DIGI-COCKPIT | LANE-ASSIST | NAVI-FULLMAP | TOWBAR | HEATED-SEATS | ECC | DAB | 18"ALU* |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-01-13 |
| Motorvermogen kW | 287 kW |
| Motorvermogen pk | 390 pk |
| Brandstofvermogen kW | 224 kW |
| Brandstofvermogen pk | 305 pk |
| Cilinder inhoud | 1.969 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.480 |
| Resterende BPM | €501 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.550 kg |
| Massa leeg | 1.975 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 55 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdekhoes
- Dab
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic climate control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bagagedek
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Getint glas
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Roetfilter
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- Zomerbanden
- BTW te verrekenen
- Dakreling Chroom
- Climate Pack
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volvo V60
Volvo V60
2.0 T8 Recharge AWD Inscription (Plug-In)Lease nu de Volvo V60 vanaf
€270,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€270,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!