Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Trend HP
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 EcoBlue L2 Trend HP |
| Kenteken | V-937-XN |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 61.888 km |
| Aanschafprijs | €12.950 |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-03-25 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.356 |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.330 kg |
| Massa leeg | 1.597 kg |
| Laadvermogen | 733 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Betonplex in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- Centrale deurvergrendeling
- 12Volt aansluiting
- Airconditioning
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bijrijdersbank
- Lichtmetalen wielen
- Bumpers in kleur
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch verstelbare spiegels
- Radio/CD speler
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Antiblokkeersysteem
- Antislipregeling
- Twee achterdeuren
Locatie
Elting Vans
Akerdijk 281
BADHOEVEDORP
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Trend HPLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€179,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€179,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!