Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Navigatie Camera Airco Parkeersensoren
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 EcoBlue L2 Navigatie Camera Airco Parkeersensoren |
| Kenteken | VBK-22-K |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 167.198 km |
| Aanschafprijs | €10.945 |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2019-07-31 |
| Motorvermogen kW | 73 kW |
| Motorvermogen pk | 99 pk |
| Brandstofvermogen kW | 73 kW |
| Brandstofvermogen pk | 99 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.690 |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.285 kg |
| Massa leeg | 1.588 kg |
| Laadvermogen | 697 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Brake Assist System
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- Tussenschot volledig
- Betonplex in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- Navigatie
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Navigatie Camera Airco ParkeersensorenLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€151,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€151,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!