Ford Transit Connect
1.5 TDCi 75kW (T210) LWB Ambiente
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 TDCi 75kW (T210) LWB Ambiente |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 104.603 km |
| Aanschafprijs | €8.950 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / EURO 6 / PERFECT ONDERDHOUDEN |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2017-09-25 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.500 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.125 kg |
| Massa leeg | 1.403 kg |
| Laadvermogen | 722 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Elektronische remkrachtverdeling
- Stuurbekrachtiging
- RDW-leges
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Getint glas
- Roetfilter
- 2 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorzetels
- 12v stopcontact voorin
- Achteras 1
- Afmetingen scheidingswand hoogte scheidingswand en breedte scheidingswand
- Airbags 1
- Airbag vooraan aan de bestuurderskant
- Bij daglicht is de verlichting aan
- De bagage wordt vastgehouden met steunen
- Deuren bestuurder, passagier en vooraan scharnierend
- De vloerbedekking in het passagierscompartiment is van kunststof/rubber
- Dichte scheidingswand over de volledige breedte en de volledige hoogte
- Elektronische tractieregeling
- Halogeen koplampen met complex oppervlak halogeen
- In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier met gordelspanners
- Koplampen manueel
- Remhulp
- Stabiliteitscontrole
- Stalen vooraanachteraanwielen met een velgdiameter van 16 en een velgbreedte van 6,5 40,6 en 16,5
- Standaard lak
- Verlichting koffer
- Zetelbekleding van stoffen hoofdmateriaal met stoffen bijkomend materiaal
- 2 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 2+0
- Buitenspiegels van buitenaf verstelbaar voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en dievenklauwen
- Comfort Pack (68BA)
- Cruise control with speed limiter (516)
- Double central door locking (807)
- Elektrisch bediende ramen voorin met 1 sneltoets
- Individuele zetels voorin voor de bestuurder en de passagier
- Kunststof stuurwiel met Hoogte instelbaar en met telescopische verstelling
- Perimeter anti-theft alarm (571)
- Reservewiel met een stalen velg
- Ruitenwisser met een variabele interval
- Ventilatiesysteem met een pollenfilter
- Vooraan elektrisch sperdifferentieel
- [45B] Radio AM/FM
- [45C] Radio AM/FM DAB
- [45G] Radio upgrade met CD speler
- [45H] DAB Radio upgrade met CD speler
- [461] Manuele airco
- [516] Cruise controle met instelbare snelheidsbegrenzer
- Schuifdeurlaaddeuren aan de passagierszijde waarvan 660 de laaddeurbreedte in mm is en 1 228 de laaddeurhoogte in mm is met een openingshoek van 0 graden, dubbele deur laaddeuren aan de achterkant waarvan 1 248 de laaddeurbreedte in mm is en 1 132 de laaddeurhoogte in mm is met een openingshoek van 180 graden
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 TDCi 75kW (T210) LWB AmbienteLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€124,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€124,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!