Ford Transit Connect
1.5 AUTMAAT SPORT LANG
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 AUTMAAT SPORT LANG |
| Kenteken | VJG-29-B |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 150.705 km |
| Aanschafprijs | €16.795 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2021-01-28 |
| Motorvermogen kW | 88 kW |
| Motorvermogen pk | 120 pk |
| Brandstofvermogen kW | 88 kW |
| Brandstofvermogen pk | 120 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.448 |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.501 kg |
| Massa leeg | 1.605 kg |
| Laadvermogen | 896 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Verwarmde voorruit
- Lederen/stof bekleding
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Betonplex in laadruimte
- Lichtmetalen velgen
- Dakrails
- Bi-xenon koplampen
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Onze vraag prijs is incl alle opties die op de foto's staan
Locatie
MultiMerk Bedrijfsauto's
De Roef 8
DRACHTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 AUTMAAT SPORT LANGLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€232,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€232,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!