Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Sport Navigatie Automaat Camera Stoelverwarming
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 EcoBlue L2 Sport Navigatie Automaat Camera Stoelverwarming |
| Kenteken | VVG-66-L |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 89.347 km |
| Aanschafprijs | €19.945 |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2023-04-12 |
| Motorvermogen kW | 73 kW |
| Motorvermogen pk | 99 pk |
| Brandstofvermogen kW | 73 kW |
| Brandstofvermogen pk | 99 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.971 |
| Resterende BPM | €5.387 |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.501 kg |
| Massa leeg | 1.574 kg |
| Laadvermogen | 927 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Verwarmde voorruit
- Lederen/stof bekleding
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- Tussenschot volledig
- Navigatie
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Sport Navigatie Automaat Camera StoelverwarmingLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€291,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€291,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!