Opel Vivaro
2.0 Diesel 145 pk L3 Automaat Navi, Camera
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Vivaro
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 Diesel 145 pk L3 Automaat Navi, Camera |
| Kenteken | V-41-PKN |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 18.630 km |
| Aanschafprijs | €25.800 |
| Opmerking | Nwe Model, Laadruimte Pakket, PDC achter, 3-Zits |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2024-10-17 |
| Motorvermogen kW | 107 kW |
| Motorvermogen pk | 145 pk |
| Brandstofvermogen kW | 107 kW |
| Brandstofvermogen pk | 145 pk |
| Cilinder inhoud | 2.000 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 370 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €12.770 |
| Resterende BPM | €7.215 |
| Wielbasis | 3.280 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 1.755 kg |
| Laadvermogen | 1.345 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- WiFi voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm klein
- Automatische snelheids begrenzing
- Roetfilter
- Icy White (P0PR)
- Pack Ergonomie met passagiersbank (WAAF)
- Verhoogd laadvermogen (CZ02)
- Houten vloer in laadruimte met anti-slip (GB33)
- Houten vloer met anti-slip coating en aluminium randen incl. houten zijwandbekleding en wielkastbescherming in laadruimte (GB38)
- City Pakket (WYAX)
- Connect NAV Pakket (ZJA9)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Vivaro
Opel Vivaro
2.0 Diesel 145 pk L3 Automaat Navi, CameraLease nu de Opel Vivaro vanaf
€377,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€377,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!