BMW 2 Serie
Gran Coupé 218i Introduction Edition
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 2 Serie
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Gran Coupé 218i Introduction Edition |
| Kenteken | T-831-JX |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 37.597 km |
| Aanschafprijs | €31.519 |
| Opmerking | NAVI / CARPLAY / LED / AUTOMAAT / N.A.P |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Stof 'grid' anthrazit |
| Datum eerste toelating | 2023-07-17 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.474 |
| Resterende BPM | €2.600 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 1.905 kg |
| Massa leeg | 1.350 kg |
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 42 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor
- Climate Control
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Vermoeidheids herkenning
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel (431)
- LED koplampen (5A2)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- 18 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Bicolor Orbit Grau (1WG)
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- Active Guard Plus (5AQ)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (430)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Connected Package Professional (6C4)
- DAB-Tuner (654)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Draadloos oplaadstation (6NX)
- Driving Assistant (5AS)
- LED koplampen en LED achterlichten (5A2)
- Met leder bekleed sportstuur (255)
- Middenarmsteun voor (473)
- Multimedia scherm middel
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- Premium pack (7EV)
- Schwarz (668)
- Servotronic (216)
- Speed Limit Info (8TH)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 2 Serie
BMW 2 Serie
Gran Coupé 218i Introduction EditionLease nu de BMW 2 Serie vanaf
€430,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€430,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!