BMW 5 Serie
Touring 530e M Sport High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 5 Serie
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Touring 530e M Sport High Executive |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 23.634 km |
| Aanschafprijs | €58.950 |
| Opmerking | 300pk HarmanKardon/Stoelventilatie/360Camera |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2025-06-17 |
| Motorvermogen kW | 220 kW |
| Motorvermogen pk | 299 pk |
| Brandstofvermogen kW | 220 kW |
| Brandstofvermogen pk | 299 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,4 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.000 mm |
| Massa leeg | 2.040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Luchtvering
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Multimedia scherm groot
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED koplampen adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Comfort Pack
- Dab
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding donker
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zwarte (glans) exterieur delen
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Audio installatie high end
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Comfortstoel(en)
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Centrale airbag voor
- Sportstoelen
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Uitstap waarschuwing
- Autonome parkeerfunctie
- M Aerodynamica
- Smartphone entry
- Stoelen-pakket
- Speciale kleur
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Driving Assistant Professional
- Lichtmetalen velgen 21"
- Achterstoelen verwarmd
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Dashboardcamera
- Geluidsimulator
- Sportief interieur
- Interieurcamera
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Sportstuur leder
- Aanhanger manoeuvreerhulp
- Innovation Pack
- Travel Pack
- Parking Assistant Professional
- Sportstuur nappaleder
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 5 Serie
BMW 5 Serie
Touring 530e M Sport High ExecutiveLease nu de BMW 5 Serie vanaf
€814,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€814,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!