BMW 5 Serie
530e Business Edition Plus
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 5 Serie
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 530e Business Edition Plus |
| Kenteken | GRF-13-S |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 102.473 km |
| Aanschafprijs | €35.950 |
| Opmerking | M-Pakket HUD Pano Kuipstoelen ACC H&K |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Leather Dakota/black/contrast blue (PLCNL) |
| Datum eerste toelating | 2023-05-22 |
| Motorvermogen kW | 215 kW |
| Motorvermogen pk | 292 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €763 |
| Resterende BPM | €351 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 2.505 kg |
| Massa leeg | 1.810 kg |
| Laadvermogen | 695 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 46 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 56 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Audio installatie premium
- Grootlichtassistent
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Optie-pakket
- Dodehoekdetectie met correctie
- Hemelbekleding donker
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zonnescherm zijruiten
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- WiFi voorbereiding
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Glans exterieur delen
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Sportonderstel
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Comfort Access pakket
- Driving Assistant Professional
- Safety-pack
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Geluidsimulator
- Lederen sportstuur
- CoPilot Pack
- Parking Assistant
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 5 Serie
BMW 5 Serie
530e Business Edition PlusLease nu de BMW 5 Serie vanaf
€601,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€601,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!