BMW 5 Serie
M550xd
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 5 Serie
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | M550xd |
| Kenteken | KN-579-T |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 214.137 km |
| Aanschafprijs | €13.000 |
| Opmerking | Export Pano HUD Keyless Lane H&K 360C Softclose |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Leather nappa/mocca/exclusive seam (PLZMW) |
| Datum eerste toelating | 2015-03-27 |
| Motorvermogen kW | 280 kW |
| Motorvermogen pk | 381 pk |
| Brandstofvermogen kW | 280 kW |
| Brandstofvermogen pk | 381 pk |
| Cilinder inhoud | 2.993 cc |
| Koppel | 740 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 740 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €12.612 |
| Resterende BPM | €1.917 |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| GVW | 2.460 kg |
| Massa leeg | 1.855 kg |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Audio installatie premium
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Airco separaat achter
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- Warmtewerende voorruit
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Driver Assistance Pack
- Extra getint glas
- Alarm klasse 3
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Electronic climate controle
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Sportonderstel
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Bi-xenon koplampen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Comfortzetels met elektr. verstelling en geheugen
- M Aerodynamica
- Innovation-pakket
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 5 Serie
BMW 5 Serie
M550xdLease nu de BMW 5 Serie vanaf
€217,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€217,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!