BMW 5 Serie
530e
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 5 Serie
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 530e |
| Kenteken | HLL-18-L |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 157.600 km |
| Aanschafprijs | €29.450 |
| Opmerking | M-Sport Lane Pano Camera 20" HK |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Cloth Rhombicle Alcantara anthracite (PHRAT) |
| Datum eerste toelating | 2021-12-10 |
| Motorvermogen kW | 215 kW |
| Motorvermogen pk | 292 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €741 |
| Resterende BPM | €281 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 2.505 kg |
| Massa leeg | 1.810 kg |
| Laadvermogen | 695 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 46 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 56 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Koplampen adaptief
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Armsteun achter
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- WiFi voorbereiding
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Sportonderstel
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Audio Media Pack
- Parking Pack
- 20" inch Velgen
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 5 Serie
BMW 5 Serie
530eLease nu de BMW 5 Serie vanaf
€492,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€492,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!