Ford Transit
310 2.0 TDCI 130pk L2H2 Trend ACC / Airco / Navi 08-2020
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 310 2.0 TDCI 130pk L2H2 Trend ACC / Airco / Navi 08-2020 |
| Kenteken | V-37-PLJ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 24.677 km |
| Aanschafprijs | €19.950 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | bruin |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2020-08-25 |
| Motorvermogen kW | 96 kW |
| Motorvermogen pk | 131 pk |
| Brandstofvermogen kW | 96 kW |
| Brandstofvermogen pk | 131 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.391 |
| Wielbasis | 3.300 mm |
| GVW | 3.140 kg |
| Massa leeg | 1.958 kg |
| Laadvermogen | 1.182 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.550 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Verwarmde voorruit
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Armsteun
- DAB Radio
- Metallic lak
- Mistlampen
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Bluetooth Carkit
- Bestuurderstoel in hoogte verstelbaar
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier
- Navigatie via Apple Carplay
- Bijrijdersbank
- Adaptieve Cruise Control ACC
Locatie
Europe-Vans B.V.
Ambachtstraat 4
LEERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit
Ford Transit
310 2.0 TDCI 130pk L2H2 Trend ACC / Airco / Navi 08-2020Lease nu de Ford Transit vanaf
€276,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€276,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!