Ford Transit
350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 220v omvormer Stoelverwarming Camera Cruise control Trekhaak
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 220v omvormer Stoelverwarming Camera Cruise control Trekhaak |
| Kenteken | V-03-GJK |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 26.659 km |
| Aanschafprijs | €29.245 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Datum eerste toelating | 2024-07-29 |
| Motorvermogen kW | 95 kW |
| Motorvermogen pk | 129 pk |
| Brandstofvermogen kW | 95 kW |
| Brandstofvermogen pk | 129 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €15.532 |
| Resterende BPM | €8.543 |
| Wielbasis | 3.300 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.064 kg |
| Laadvermogen | 1.436 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Dab
- Roll Stability Control
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Laadruimte-pakket
- Houten vloer in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit
Ford Transit
350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 220v omvormer Stoelverwarming Camera Cruise control TrekhaakLease nu de Ford Transit vanaf
€429,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€429,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!