Ford Transit
350 2.0 TDCI L3H2 Limited Schuifdeur L+R 360° camera Adaptieve cruise control Navigatie Carplay Trekhaak
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 350 2.0 TDCI L3H2 Limited Schuifdeur L+R 360° camera Adaptieve cruise control Navigatie Carplay Trekhaak |
| Kenteken | V-27-DGJ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 22.525 km |
| Aanschafprijs | €34.445 |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2024-01-04 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €18.702 |
| Resterende BPM | €9.304 |
| Wielbasis | 3.750 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.163 kg |
| Laadvermogen | 1.337 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Dab
- Roll Stability Control
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Houten vloer in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Centrale deurvergrendeling
- Bi-xenon koplampen
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
- Parkeervak sensor
- Premium pakket
- Ultimate-pakket
- 360 camera
- BPM Vrij
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit
Ford Transit
350 2.0 TDCI L3H2 Limited Schuifdeur L+R 360° camera Adaptieve cruise control Navigatie Carplay TrekhaakLease nu de Ford Transit vanaf
€503,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€503,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!