Ford Transit
350 2.0 TDCI L2H2 Limited 185pk Sync3 Adaptieve cruise control Navigatie Camera
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 350 2.0 TDCI L2H2 Limited 185pk Sync3 Adaptieve cruise control Navigatie Camera |
| Kenteken | VBS-82-V |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 191.308 km |
| Aanschafprijs | €19.445 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2019-10-22 |
| Motorvermogen kW | 136 kW |
| Motorvermogen pk | 185 pk |
| Brandstofvermogen kW | 136 kW |
| Brandstofvermogen pk | 185 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €14.250 |
| Wielbasis | 3.300 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.237 kg |
| Laadvermogen | 1.263 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Metaalkleur
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Verwarmde voorruit
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Driver Assistance Pack
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Lichtmetalen velgen 16"
- Centrale deurvergrendeling
- Bi-xenon koplampen
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
- Parkeervak sensor
- Cruise-pakket
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit
Ford Transit
350 2.0 TDCI L2H2 Limited 185pk Sync3 Adaptieve cruise control Navigatie CameraLease nu de Ford Transit vanaf
€269,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€269,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!