Ford Transit
350 2.0 TDCI 130pk Trend Bakwagen met laadklep 1.005kg laadvermogen 11-2023
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 350 2.0 TDCI 130pk Trend Bakwagen met laadklep 1.005kg laadvermogen 11-2023 |
| Kenteken | V-25-PLR |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 38.197 km |
| Aanschafprijs | €26.950 |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Meubelbak met laadklep |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2023-11-23 |
| Motorvermogen kW | 96 kW |
| Motorvermogen pk | 131 pk |
| Brandstofvermogen kW | 96 kW |
| Brandstofvermogen pk | 131 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €14.093 |
| Resterende BPM | €6.906 |
| Wielbasis | 3.950 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.495 kg |
| Laadvermogen | 1.005 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.600 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Verwarmde voorruit
- Armsteun
- DAB Radio
- Mistlampen
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Bluetooth Carkit
- BPM-vrij voor ondernemer
- Bijrijdersbank
Locatie
Europe-Vans B.V.
Ambachtstraat 4
LEERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit
Ford Transit
350 2.0 TDCI 130pk Trend Bakwagen met laadklep 1.005kg laadvermogen 11-2023Lease nu de Ford Transit vanaf
€392,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€392,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!