Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L3H3 Exclusive EURO VI
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Crafter
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 35 2.0 TDI L3H3 Exclusive EURO VI |
| Kenteken | V-15-KDH |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 35.363 km |
| Aanschafprijs | €39.950 |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Donker grijs |
| Datum eerste toelating | 2024-12-23 |
| Motorvermogen kW | 104 kW |
| Motorvermogen pk | 141 pk |
| Brandstofvermogen kW | 104 kW |
| Brandstofvermogen pk | 141 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €19.309 |
| Resterende BPM | €11.392 |
| Wielbasis | 3.640 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.100 kg |
| Laadvermogen | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Vervolgbotsing preventie
- Passagiersstoel
- Mistlampen voor adaptief
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- 12Volt aansluiting
- Derde remlicht
- Radiovoorbereiding
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Niet in gerookt
- Airconditioning
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bijrijdersbank
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Lichtmetalen wielen
- Automaat
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch verstelbare spiegels
- Radio/CD speler
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Antiblokkeersysteem
- Antislipregeling
- Twee achterdeuren
- Verhoogd dak
Locatie
Elting Vans
Akerdijk 281
BADHOEVEDORP
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L3H3 Exclusive EURO VILease nu de Volkswagen Crafter vanaf
€585,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€585,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!