Volkswagen Tiguan
1.5 TSI ACT 150PK DSG HIGHLINE
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Tiguan
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI ACT 150PK DSG HIGHLINE |
| Kenteken | R-777-RT |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 81.020 km |
| Aanschafprijs | €23.745 |
| Opmerking | VIRTUAL/ACC/NAVI/ALCANTARA |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2020-08-15 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.495 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.023 |
| Resterende BPM | €920 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.020 kg |
| Massa leeg | 1.440 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Sportstoelen
- Mistlampen voor adaptief
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun
- Winter-pakket
- Velours bekleding
- Adaptive Cruise Control
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Leder Stuurwiel
- Multimedia
- Parkeersensoren voor en achter
- Airbags
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Elektrisch bedienbare ramen
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Stop & go
- Virtual-cockpit
- Digital Audio Broadcasting
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan
1.5 TSI ACT 150PK DSG HIGHLINELease nu de Volkswagen Tiguan vanaf
€397,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€397,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!