Volkswagen Tiguan
1.5 TSI Life Business
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Tiguan
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI Life Business |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 34.305 km |
| Aanschafprijs | €27.450 |
| Opmerking | Camera ACC Keyless IQ.LIGHT |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2022-11-23 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.627 |
| Resterende BPM | €3.280 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Massa leeg | 1.446 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruise Control Adaptief
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels met verlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- Hoofdsteunen actief
- Dakrails
- Multimedia scherm klein
- Bagagedek
- Achterbank verstelbaar
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan
1.5 TSI Life BusinessLease nu de Volkswagen Tiguan vanaf
€459,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€459,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!