Volkswagen Tiguan
1.5 eTSI Life Edition
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Tiguan
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 eTSI Life Edition |
| Kenteken | JXJ-16-L |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 8.333 km |
| Aanschafprijs | €37.450 |
| Opmerking | Lane ACC Camera StuurVw |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Grijs melange-soul black |
| Datum eerste toelating | 2025-01-13 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.479 |
| Resterende BPM | €2.053 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.100 kg |
| Massa leeg | 1.499 kg |
| Laadvermogen | 601 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruise Control Adaptief
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels met verlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- Comfort-pakket
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Dakrails
- Centrale airbag voor
- Multimedia scherm klein
- Zij airbag(s) achter
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Geluid- en warmtewerend glas
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonome parkeerfunctie
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Stoffen bekleding
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Verlichte grille/strip
- Passagiersstoel met neerklapbare leuning
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan
1.5 eTSI Life EditionLease nu de Volkswagen Tiguan vanaf
€626,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€626,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!