Volkswagen Tiguan
1.5 TSI 150pk Automaat Life
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Tiguan
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI 150pk Automaat Life |
| Kenteken | GDK-94-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 97.266 km |
| Aanschafprijs | €29.490 |
| Opmerking | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Digitale Cockpit Adaptive cruise Control Wegklapbare Trekhaak Stoelverwarming |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-10-20 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.817 |
| Resterende BPM | €2.312 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.090 kg |
| Massa leeg | 1.439 kg |
| Laadvermogen | 651 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 17"
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Navigatie
- Extra getint glas
- Hoofdsteunen actief
- Vervolgbotsing preventie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Dakrails
- Multimedia scherm klein
- Bagagedek
- Achterbank verstelbaar
- Winter-pakket
- Trailer-pakket
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan
1.5 TSI 150pk Automaat LifeLease nu de Volkswagen Tiguan vanaf
€414,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€414,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!