Volkswagen Caddy
2.0 TDI L2H1 BMT Maxi DSG Navigatie Dubbele schuifdeur Trekhaak Cruise control
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Caddy
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 TDI L2H1 BMT Maxi DSG Navigatie Dubbele schuifdeur Trekhaak Cruise control |
| Kenteken | VRD-43-F |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 236.768 km |
| Aanschafprijs | €11.445 |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2018-11-06 |
| Motorvermogen kW | 75 kW |
| Motorvermogen pk | 102 pk |
| Brandstofvermogen kW | 75 kW |
| Brandstofvermogen pk | 102 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €9.042 |
| Wielbasis | 3.010 mm |
| GVW | 2.326 kg |
| Massa leeg | 1.527 kg |
| Laadvermogen | 799 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensor achter
- Radio
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Achterruitverwarming
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Achterdeuren met ruiten
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Mistlampen voor adaptief
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Achterruitwisser
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Unikleur/pastel
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
2.0 TDI L2H1 BMT Maxi DSG Navigatie Dubbele schuifdeur Trekhaak Cruise controlLease nu de Volkswagen Caddy vanaf
€158,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€158,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!