Volkswagen Caddy
Cargo Maxi 2.0 TDI Led Navigatie Carplay Adaptieve cruisecontrol Stoelverwarming Camera Parkeersensoren
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Caddy
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Cargo Maxi 2.0 TDI Led Navigatie Carplay Adaptieve cruisecontrol Stoelverwarming Camera Parkeersensoren |
| Kenteken | 048367 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 87.026 km |
| Aanschafprijs | €23.745 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2022-06-20 |
| Motorvermogen kW | 90 kW |
| Motorvermogen pk | 122 pk |
| Brandstofvermogen kW | 90 kW |
| Brandstofvermogen pk | 122 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Massa leeg | 1.550 kg |
| Emissieklasse | 6 |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Dab
- Schakelpaddles
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Mistlampen voor adaptief
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- LED-lichtpakket
- Multimedia navigatiepakket
- Stuur leder en multifunctioneel
- Roetfilter
- Achterdeuren zonder ruit
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Cargo Maxi 2.0 TDI Led Navigatie Carplay Adaptieve cruisecontrol Stoelverwarming Camera ParkeersensorenLease nu de Volkswagen Caddy vanaf
€328,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€328,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!