Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI DSG *Edition* Virtual cockpit Led Sidebars ACC Frontspoiler Navigatie Camera
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Caddy
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Cargo 2.0 TDI DSG *Edition* Virtual cockpit Led Sidebars ACC Frontspoiler Navigatie Camera |
| Kenteken | 047333 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 63.436 km |
| Aanschafprijs | €26.745 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2022-07-06 |
| Motorvermogen kW | 90 kW |
| Motorvermogen pk | 122 pk |
| Brandstofvermogen kW | 90 kW |
| Brandstofvermogen pk | 122 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Massa leeg | 1.498 kg |
| Emissieklasse | 6 |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Buitenspiegels in andere kleur
- Dab
- Schakelpaddles
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Lichtmetalen velgen
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- LED-lichtpakket
- Stuur leder en multifunctioneel
- Roetfilter
- Achterdeuren zonder ruit
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI DSG *Edition* Virtual cockpit Led Sidebars ACC Frontspoiler Navigatie CameraLease nu de Volkswagen Caddy vanaf
€369,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€369,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!