Volkswagen Caddy
Cargo Maxi 2.0 TDI DSG 123pk 2x schuifdeur Carplay Stoelverwarming Cruise control
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Caddy
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Cargo Maxi 2.0 TDI DSG 123pk 2x schuifdeur Carplay Stoelverwarming Cruise control |
| Kenteken | 052119 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 95.146 km |
| Aanschafprijs | €20.845 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2021-08-30 |
| Motorvermogen kW | 90 kW |
| Motorvermogen pk | 122 pk |
| Brandstofvermogen kW | 90 kW |
| Brandstofvermogen pk | 122 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Massa leeg | 1.550 kg |
| Emissieklasse | 6 |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Buitenspiegels in andere kleur
- Dab
- Schakelpaddles
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Comfort-pakket
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Achterklep met ruit
- Lichtmetalen velgen 16"
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Stuur leder en multifunctioneel
- Roetfilter
- Achterdeuren zonder ruit
- BPM Vrij
- Draadloze Android Auto
- Draadloze Apple Carplay
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Cargo Maxi 2.0 TDI DSG 123pk 2x schuifdeur Carplay Stoelverwarming Cruise controlLease nu de Volkswagen Caddy vanaf
€288,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€288,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!