Volkswagen Caddy
2.0 TDI L2H1 BMT Maxi Trendline Navigatie Airco Betimmering Laadvloer
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Caddy
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 TDI L2H1 BMT Maxi Trendline Navigatie Airco Betimmering Laadvloer |
| Kenteken | V-604-XF |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 45.272 km |
| Aanschafprijs | €13.945 |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Datum eerste toelating | 2019-03-29 |
| Motorvermogen kW | 75 kW |
| Motorvermogen pk | 102 pk |
| Brandstofvermogen kW | 75 kW |
| Brandstofvermogen pk | 102 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €8.012 |
| Wielbasis | 3.010 mm |
| GVW | 2.299 kg |
| Massa leeg | 1.463 kg |
| Laadvermogen | 836 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Radio
- Navigatiesysteem
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Achterruitverwarming
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Achterdeuren met ruiten
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Achterruitwisser
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
2.0 TDI L2H1 BMT Maxi Trendline Navigatie Airco Betimmering LaadvloerLease nu de Volkswagen Caddy vanaf
€193,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€193,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!