Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI L2H2 Navigatie Geveerde stoel 164pk automaat Camera Carplay
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Sprinter
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 316 2.2 CDI L2H2 Navigatie Geveerde stoel 164pk automaat Camera Carplay |
| Kenteken | VFN-84-B |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 156.006 km |
| Aanschafprijs | €26.445 |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2020-03-20 |
| Motorvermogen kW | 120 kW |
| Motorvermogen pk | 163 pk |
| Brandstofvermogen kW | 120 kW |
| Brandstofvermogen pk | 163 pk |
| Cilinder inhoud | 2.143 cc |
| Koppel | 380 Nm |
| Koppel (brandstof) | 380 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €16.511 |
| Wielbasis | 3.660 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.214 kg |
| Laadvermogen | 1.286 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 71 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Keyless start
- Navigatiesysteem full map
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur multifunctioneel
- Dab
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI L2H2 Navigatie Geveerde stoel 164pk automaat Camera CarplayLease nu de Mercedes-Benz Sprinter vanaf
€365,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€365,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!