Mercedes-Benz Sprinter
315 1.9 CDI L2H2 RWD PRO Gratis 12 Maanden Extra Garantie Achteruitrijcamera Cruise Control Betimmering
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Sprinter
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 315 1.9 CDI L2H2 RWD PRO Gratis 12 Maanden Extra Garantie Achteruitrijcamera Cruise Control Betimmering |
| Kenteken | V-35-GLS |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 17.266 km |
| Aanschafprijs | €38.945 |
| Opmerking | extra-garantie |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2024-07-19 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Koppel | 340 Nm |
| Koppel (brandstof) | 340 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €19.428 |
| Resterende BPM | €10.540 |
| Wielbasis | 3.660 mm |
| GVW | 3.200 kg |
| Massa leeg | 2.030 kg |
| Laadvermogen | 1.170 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 71 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter
315 1.9 CDI L2H2 RWD PRO Gratis 12 Maanden Extra Garantie Achteruitrijcamera Cruise Control BetimmeringLease nu de Mercedes-Benz Sprinter vanaf
€569,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€569,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!