Mercedes-Benz Sprinter
314 CDI 143pk E6 L2H1 Airco / Navi / Trekhaak 2800kg 06-2018
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Sprinter
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 314 CDI 143pk E6 L2H1 Airco / Navi / Trekhaak 2800kg 06-2018 |
| Kenteken | V-172-PR |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 231.197 km |
| Aanschafprijs | €11.950 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-06-21 |
| Motorvermogen kW | 105 kW |
| Motorvermogen pk | 143 pk |
| Brandstofvermogen kW | 105 kW |
| Brandstofvermogen pk | 143 pk |
| Cilinder inhoud | 2.143 cc |
| Koppel | 330 Nm |
| Koppel (brandstof) | 330 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €14.115 |
| Wielbasis | 3.660 mm |
| GVW | 3.200 kg |
| Massa leeg | 2.204 kg |
| Laadvermogen | 996 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-cd/mp3 speler
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Armsteun
- Bluetooth Carkit
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier
Locatie
Europe-Vans B.V.
Ambachtstraat 4
LEERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter
314 CDI 143pk E6 L2H1 Airco / Navi / Trekhaak 2800kg 06-2018Lease nu de Mercedes-Benz Sprinter vanaf
€165,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€165,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!