Mercedes-Benz Sprinter
317 L1H1 RWD Automaat
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Sprinter
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 317 L1H1 RWD Automaat |
| Kenteken | V-25-PLH |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 108.486 km |
| Aanschafprijs | €31.950 |
| Opmerking | 2x schuifdeur, 3-zits, Leer, Trekhaak, Apple Carplay, LED |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 6 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2022-09-05 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Koppel (brandstof) | 400 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.260 mm |
| GVW | 3.423 kg |
| Massa leeg | 2.155 kg |
| Laadvermogen | 1.268 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Tankinhoud | 71 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 18"
- Dab
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Achterdeuren met ruiten
- Houten vloer in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Zijschuifdeur links
- 12Volt aansluiting
- Stootlijsten
- Tussenschot met ruit
- 3-Zits
- Trekhaak met opstap
- ESP
- USB-C
- 2 X schuifdeur
Locatie
Autobedrijf De Groot Veenendaal
Galileistraat 46
VEENENDAAL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter
317 L1H1 RWD AutomaatLease nu de Mercedes-Benz Sprinter vanaf
€441,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€441,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!