Mercedes-Benz Sprinter
319 1.9 CDI L2H2 30 Jahre Edition Leder Vanstep Full black Zonneklep met Led MAK Safari 3500kg Trekhaak Betimmering Navigatie
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Sprinter
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 319 1.9 CDI L2H2 30 Jahre Edition Leder Vanstep Full black Zonneklep met Led MAK Safari 3500kg Trekhaak Betimmering Navigatie |
| Kenteken | 782210 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 6.242 km |
| Aanschafprijs | €62.945 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Motorvermogen kW | 140 kW |
| Motorvermogen pk | 190 pk |
| Brandstofvermogen kW | 140 kW |
| Brandstofvermogen pk | 190 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Koppel (brandstof) | 450 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.670 mm |
| Massa leeg | 2.356 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 93 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Fabrieksgarantie
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Vermoeidheids herkenning
- WiFi
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Buitentemperatuurmeter
- Betonplex in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Kleur wit
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Smartphone integratie
- Roetfilter
- Stuurverwarming
- GVW teruggekeurd
- Verhoogd dak
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter
319 1.9 CDI L2H2 30 Jahre Edition Leder Vanstep Full black Zonneklep met Led MAK Safari 3500kg Trekhaak Betimmering NavigatieLease nu de Mercedes-Benz Sprinter vanaf
€870,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€870,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!