Ford Kuga
1.6 Titanium
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Kuga
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.6 Titanium |
| Kenteken | P-647-JV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 158.363 km |
| Aanschafprijs | €8.950 |
| Opmerking | PANORAMA DAK / STOELVERWARMING / TREKHAAK / CRUISE CONTROLE |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2013-08-12 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.597 cc |
| Koppel | 240 Nm |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 240 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.867 |
| Resterende BPM | €220 |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| GVW | 2.100 kg |
| Massa leeg | 1.480 kg |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Lederen stuurwiel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Climate Control
- Trekhaak
- Regensensor
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Verwarmde voorruit
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Panoramadak (COM018)
- Afneembare trekhaak met ESP+ (COM013)
- Audioinstallatie met CD-speler
- Sync 1: Bluetooth/Voice control en USB (SYNC)
- Winter Pack (P018)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Kuga
Ford Kuga
1.6 TitaniumLease nu de Ford Kuga vanaf
€145,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€145,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!