Audi S6
Limousine TDI Quattro Black Edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model S6
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Limousine TDI Quattro Black Edition |
| Kenteken | J-331-GR |
| Brandstof | Hybride diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 179.605 km |
| Aanschafprijs | €38.445 |
| Opmerking | Aut. *PANO | LEATHER | BANG&OLUFSEN-AUDIO | MATRIX-LED | DIGI-COCKPIT | HEAD-UP | SPORTSEATS | BLINDSPOT | LANE-ASSIST | MEMORY-PACK | AIRSUSPENSION | ADAPT.CRUISE | NAVI-FULLMAP | ... |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-07-04 |
| Brandstofvermogen kW | 257 kW |
| Brandstofvermogen pk | 349 pk |
| Cilinder inhoud | 2.967 cc |
| Koppel | 700 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| Resterende BPM | €6.521 |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| Massa leeg | 1.930 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 73 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Kleur zwart
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Sport uitlaat
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Airco separaat achter
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Achterasbesturing
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lederen interieurdelen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- Getint glas
- Multimedia systeem
- S Line exterieur
- DVD speler
- Trekhaak uitklapbaar
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Smartphone integratie
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- Adaptive air suspension (1BK)
- Sportonderstel (1BE)
- Zij-airbags achterin (4X4)
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Head-up display (KS1)
- Zomerbanden
- Allradantrieb
- Decor aluminium
- Sfeerverlichting interieur
- Aluminium Pedalen
- Audi smartphone interface (IU1)
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- Digitale radio-ontvangst (DAB) (QV3)
- S Line interieur
- Verkeersbordherkenning (QR9)
- Bandenspanning controle systeem (7K3)
- Bang & Olufsen Premium soundsystem (9VS)
- Dashboard en Interieurelementen in leder "Fijnnappa" (7HF)
- DVD-speler (7D5)
- Dynamische vierwielbesturing (PHZ)
- Interieurvoorverwarming (9M9)
- Matrix LED koplampen (PX6)
- Privacy glass (QL5)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel verwarmbaar in leder met schakelpaddels (1XP)
- Trekhaak, elektrisch wegklapbaar (1D4)
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 21 "5-dubbelarm"-design, Audi Sport (45I)
- Assistentiepakket 'City' (PCM)
- Assistentiepakket 'Tour' (PCC)
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 21"
- Panorama-glasdak (3FB)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi S6
Audi S6
Limousine TDI Quattro Black EditionLease nu de Audi S6 vanaf
€643,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€643,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!