Renault Kangoo Z.E.
Express Maxi L2H1 33kWh D.C. 5-Zitplaatsen Koopaccu SOH 98% 12-2018
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Kangoo Z.E.
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Express Maxi L2H1 33kWh D.C. 5-Zitplaatsen Koopaccu SOH 98% 12-2018 |
| Kenteken | V-985-TS |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 8.183 km |
| Aanschafprijs | €11.950 |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 6 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-12-14 |
| Motorvermogen kW | 44 kW |
| Motorvermogen pk | 60 pk |
| Koppel | 225 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 22,4 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.080 mm |
| GVW | 2.270 kg |
| Massa leeg | 1.530 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 7 kW |
| Elektrisch bereik | 245 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Zijschuifdeur links
- Armsteun
- Mistlampen
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Bluetooth Carkit
Locatie
Europe-Vans B.V.
Ambachtstraat 4
LEERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Kangoo Z.E.
Renault Kangoo Z.E.
Express Maxi L2H1 33kWh D.C. 5-Zitplaatsen Koopaccu SOH 98% 12-2018Lease nu de Renault Kangoo Z.E. vanaf
€165,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€165,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!